Naše služby

Kola, kolečka pro manipulační techniku

Kola, kolečka pro manipulační techniku

V naší nabídce naleznete kola pro ručně vedenou manipulační techniku. Zaměřujeme se na všechny známé značky a výrobce a to jak značkové (BT, Jungheinrich, Linde, Toyota, Still......, tak i výrobce asijské, jejich výrobky jsou v dnešní době hojně používáné ( Heli, Hahgcha, Hecha, Xilin, EP a další.

Vedeme kola pro paletové mechanické vozíky, tak i pro vysoko a nízkozdvižné elektrovozíky.

Kola nabídneme v různých kvalitách z osvědčených materiálů a směsí vyvinutých pro odlišné povrchy, na kterých se tyto stroje pohybují:

  - polyamidové jsou vhodné pro hladké povrchy, jsou tvrdé a tím pádem křehčí, jízda je s nimi snadnější, lépe se otáčejí, používají se v chemickém prostředí. Jsou však hlučnější a náchylné na vyštípání a praskání v případě nesourodého povrchu např. kamínků, kusy vydrolených betonů apod.

  - guma s hliníkovým středem jsou vhodné pro hrubé povrchy, kola jsou měkší a pohybuji se tišeji. Jsou používány tam, kde se vozík používá i mimo haly ve venkovním prostředí. Mají však díky stlačitelnosti gumového běhounu při zatížení vyšší valivý odpor a obsluha musí vyvíjet vyšší úsilý při rozjezdu - v případě mechanických paletových vozíků.

  - polyuretan s polyamidovým středem, kola jsou vhodné na všechny povrchy, jízda je tichá a snadno se paletový vozík ovládá. Tyto kola doporučujeme.

  - polyuretan střed litina tyto kola jsou univerzální s optimální volbou, mají skvělou jízdu po všech površích. DOPORUČUJEME !

Naše firma provádí opravy a servis ruční a elektro manipulační techniky, náš pojízdný servis provede výměnu opotřebovaných kol a koleček, provede servisní kontrolu, jakoukoliv opravu jak mechanických, tak elektro součástí stroje, provede servis a profesionální údržbu trakčních baterií, včetně zákonných technických kontrol a revizí s vystavením protokolu o TP s platností 1 roku a vylepení kontrolních známek.

Na naší dílně provedeme i velké formy oprav až po generální opravy celého stroje.